Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Kilka słów od Jury do uczestników

Utworzono dnia 29.04.2021

Drodzy wiolonczeliści, Drogie wiolonczelistki, Drodzy pedagodzy!

Pomimo warunków z jakimi musimy się mierzyć - pozamykani w domach, bez dostępu do prawdziwych relacji z kolegami, pedagogami, bez prawdziwej realnej pracy nad aparatem gry, dźwiękiem, bez koncertów i czasami również z problemami, które nas otaczają i nie bardzo wiemy jak sobie z nimi radzić i jak je rozwiązać. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak jest trudno ! Ale trudności są po to aby je pokonywać, a konkursy po to aby skoncentrować się na konkretnej pracy i wykonać ją z satysfakcją. Zatem spotkajmy się zatem wirtualnie na III Międzyregionalnym Konkursie Wiolonczelowym !

Aleksandra Awtuszewska

 


„Bardzo się cieszę, że mogę być jurorem podczas III edycji Międzyregionalnego Konkursu Wiolonczelowego w Gorzowie Wielkopolskim. Z niecierpliwością i wielkim zainteresowaniem czekam na Wasze prezentacje. Życzę wszysktim uczestnikom powodzenia!”

Arkadiusz Szydło

 


"Drogie dzieci, chciałbym życzyć Wam powodzenia w konkursie. Jestem przekonany, że dacie z siebie wszystko i zaprezentujecie ciekawe interpretacje przygotowanych utworów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i panujące obostrzenia, Wasz nakład pracy i udział w konkursie już teraz czyni Was zwycięzcami. Trzymam kciuki!"
Pozdrawiam serdecznie,
 
Piotr Więcław

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31